Najczęściej zadawane pytania

Jakie są opcje dostawy i płatności?

W zakładce formy płatności opisaliśmy dokładnie każdą możliwość opłacenia zamówienia. Z kolei na stronie koszty i czas dostawy przygotowaliśmy zestawienie dostępnych firm kurierskich, opłaty za dostawę i szacunkowego czasu dostawy.

Zamówienie złożone! Kiedy mogę spodziewać się przesyłki?

Przygotowanie zamówienia do wysyłki zajmuje nam nie więcej niż 24 godziny od zaksięgowania wpłaty na koncie. Średni czas dostawy wynosi 2-3 dni, uwzględniając przy tym wszystkie procesy. Ten czas może się wydłużyć ze względu na ewentualne opóźnienia firmy kurierskiej lub kłopoty z zamówieniem, o czym zawsze informujemy indywidualnie klienta.

Przesyłka do mnie nie trafiła. Co teraz?

W takiej sytuacji koniecznie przedstaw nam całą sytuację mailowo. Koniecznie przygotuj informacje takie jak: numer zamówienia oraz data złożenia zamówienia. Nasz numer oraz inne formy możliwej komunikacji znajdziesz w zakładce kontakt.

Chcę zwrócić zamówiony towar. Jak to zrobić?

Zgodnie z prawem masz 14 dni na podjęcie decyzji o zwrocie. Jednak my przedłużamy ten czas do 30 dni. Okres ten liczony jest od momentu otrzymania zamówienia. Pełną listę informacji znajdziesz w zakładce zasady zwrotu.

Jak mogę dokonać reklamacji zamówienia?

Cały proces reklamacji zamówienia został przez nas dokładnie opisany na stronie reklamacje.

Jak produkujecie swoje ubrania?

Za produkcję naszych ubrań odpowiadają zewnętrzni partnerzy, których starannie dobieramy. Podejmując współpracę, zwracamy uwagę na takie kwestie jak jakość produktu, uczciwe warunki pracy, sprawiedliwe podejście do kwestii środowiskowych. Do tego stawiamy na lokalną produkcję; wszystkie procesy staramy się wykonywać w Polsce. Żaden nasz produkt nie powstał w Chinach, ani nie został stamtąd sprowadzony. Koszulki zakupiliśmy w polskiej firmie, która również wykonała nadruk i haft. Firma, która wytworzyła bazę t-shirtów w Bangladeszu ma oficjalny certyfikat, świadczący o uczciwej pracy na europejskich warunkach i niezatrudnianiu dzieci. Po dokładnym prześledzeniu działań firmy uznaliśmy, że koszulki powstały w odpowiedni sposób i zdecydowaliśmy się nawiązać z nią współpracę.

Chcesz zapytać o coś innego? Sprawdź sekcję kontakt.