formy płatności

Jak opłacić zamówienie w sklepie lgbt the pride?

Za wybrane tęczowe akcesoria i inne pride ubrania możesz zapłacić w jeden z trzech sposobów. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za wybranie którejś z nich. Prowizję za dokonanie e-płatności pokrywamy w 100% my, dlatego nasi klienci zawsze płacą za zamówienie tyle samo, bez względu na wybraną formę płatności

 

Skorzystaj z bezpiecznych e-płatności od firmy HotPay!

HotPay to nasz partner, który odpowiada za segment e-płatności w sklepie the pride. To dzięki niemu możesz opłacić swoje zamówienie szybko i bezpiecznie. O prawdidłowym funkcjonowaniu całego systemu świadczy licencja uzyskana od Komisji Nadzoru Finansowego w 2018 roku. Ten dokment jest również gwarantem tego, że dane Twojej karty będą w pełni odpowiednio zabezpieczone, dlatego nie musisz martwić się, co się stanie z danymi karty.

 

Zapłać przy odbiorze!

Nasi klienci często zamawiają tęczowe koszulki pride i inne akcesoria lgbt za pomocą usługi pobrania. Oznacza to, że zobowiązują się zapłacić za zamówienie w momencie otrzymania paczki. Usługa płatności przy odbiorze dostępna jest obecnie dla dwóch typów wysyłki: Kurier DPD oraz Paczkomaty InPost.

 

A może tradycyjny przelew?

Wychodzimy naprzeciw tym osobom, które boją się o bezpieczeństwo swojej karty i nie ufają e-płatnościom. Takie osoby wciąż mogą zapłacić za swoje zamówienie przy odbiorze lub tradycyjnym przelewem. Wystarczy wykonać klasyczny przelew bankowy, uwzględniając takie dane jak:

Numer konta (mBank): 97 1140 2004 0000 3102 7868 0635 

Nazwa odbiorcy: sklep the pride

Tytuł przelewu: Używane imię i nazwisko, numer zamówienia

Poinformujemy Cię mailowo o zaksięgowaniu wpłaty. Proces wysyłki Twojej paczki zacznie się w chwilii otrzymania wpłaty na konto.