poznajmy się!

Na skróty:

Cześć! Dobrze Cię tu widzieć!

Miło nam, że chcesz dowiedzieć się nieco więcej o tym projekcie. Jesteśmy czwórką młodych osób, które mają dość sytuacji za oknem (i wcale nie chodzi o kiepską pogodę). Ostatnie lata to nieustanne atakowanie najbardziej pozytywnej społeczności w Polsce — osób LGBTQ+ i jej sojuszników.

Jako the pride chcemy dodać nieco kolorów i otuchy wszystkim tym osobom. Najlepszym sposobem na pokolorowanie szarej codzienności jest dodanie tęczy do swojej szafy. Tworzyć ubrania pride i kolorowe dodatki dla społeczności LGBTQ+ — to tylko część naszej misji. Poznaj dokładnie wartości marki, na które składa się pięć filarów działalności. Znajdziesz tam m.in. nasze postulaty antydyskryminacyjne.

Pamiętaj również, że the pride to przede wszystkim ludzie. Możesz zwrócić się do nas z każdym problemem, nie tylko tym dotyczącym zamówienia. Wierzymy, że otwartość należy promować i właśnie to robimy. Sprawdź zakładkę nasza ekipa i dowiedz się o nas więcej.

Wierzymy, że tęczowe koszulki czy flagi LGBT mogą być zrobione inaczej. Na działalność the pride przekładamy działania mody zrównoważonej. To, w jaki sposób to robimy, dowiesz się z zakładki the pride tęczowe ubrania: pielęgnacja. Jeśli chcesz dowiedzieć się skąd pojawił się pomysł na takie przedsięwzięcie, zobacz koniecznie zakładkę nasza historia.

Jeśli chcesz z nami się skontaktować, odwiedź sekcję kontakt. Z kolei jeśli widzisz w nas potencjalnego partnera, śmiało przedstaw nam swoje warunki współpracy poprzez sekcję współpraca.