nasi partnerzy

nasi partnerzy

Jako the pride współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami, które ułatwiają realizację zamówień w naszych sklepie. Poznaj dokładnie listę firm, z którymi ściśle współpracujemy.

 

Operator płatności online

logo hotpay

Za organizację e-płatności w sklepie the pride odpowiada Polska firma HotPay. Działa ona w pełni legalnie, czego dowodem jest posiadana licencja przyznawana przez Komisję Nadzoru Finansowego. HotPay to nowoczesny operator płatności online. Gwarantuje on nie tylko bezpieczeństwo danych i szybkość transakcji, ale także... wspiera zwierzaki! Część z każdego zamówienia przeznaczana jest na rozwój fundacji Zoodoptuj! Dlatego robiąc zakupy w naszym sklepie możesz mieć pewność, że część kwoty przeznaczona zostanie na pomoc potrzebującym zwierzętom.

 

Partnerzy logistyczni

logo Paczka w Ruchulogo dpd kurierInPost logo

W sklepie lgbt the pride możesz otrzymać zamówienie za pośrednictwem trzech uznanych firm dostawczych. Oferujemy najpopularniejszą możliwość dostawy: paczkomat! Podczas finalizowania zamówienia możesz wybrać za pomocą mapki punkt, do którego twoja paczka ma trafić. Jednak wiele osób wciąż preferuje tradycyjne rozwiązania. Dlatego oferujemy możliwość dostarczenia paczki przez kuriera DPD. Celowo wybraliśmy tę firmę, bo z naszego doświadczenia wiemy, że paczki trafiają do klientów nie tylko ekspresowo, ale i w dobrym stanie. Mamy też specjalną opcję dla tych, którzy chcą otrzymać paczkę jak najtaniej. Za 7.80 zł (najtaniej) możesz zamówić dostawę przy pomocy Paczki w Ruchu. To opcja dostawy do punktu Ruch. Paczka czekać będzie tam na Ciebie kilka dni. Możesz odebrać ją bez problemu w trakcie godzin otwarcia kiosku. To jedna z najpopularniejszych opcji dostawy w naszym sklepie!

 

Oficjalny punkt sprzedaży repliki

magazyn replika logo

Od jesieni 2020 oficjalnie współpracujemy z dwumiesięcznikiem Replika. Numery, które można u nas kupić pochodzą z oficjalnej dystrybucji Fundacji Replika. Więcej o tym wyjątkowym czasopiśmie możesz przeczytać na stronie poświęconej w pełni Magazynowi Replika.