zasady zwrotu

Zasady zwrotu w sklepie the pride wynikają wprost z jego regulaminu, który został sporządzony w zgodzie z europejskimi dokumentami regulującymi zasady zwrotu i reklamacji. W tym miejscu opisujemy w sposób skrócony i ułatwiony kluczowe zasady zwrotu. Całość z kolei jest do wglądu w regulaminie sklepu w punkcie 7 odstąpienie od umowy.

Nasz sklep wydłuża tradycyjny 14-dniowy okres zwrotu do 30 dni. Oznacza to, że nasi klienci mogą wymienić ubrania z powodu np. złego rozmiaru przez 30 dni. Co ważne, aby dokonać pełnej wymiany, ubrania nie mogą mieć żadnych śladów użytkowania; ich stan musi być taki sam, jak w momencie wysyłki. 

Podobne zasady obejmują 14-dniowe prawo zwrotu towaru. Klient może odstąpić od umowy przez 14 dni od odbioru towaru. Jedną z możliwości zwrotu jest odzyskanie środków. Aby uzyskać pełny zwrot, ubrania muszą być odesłane w takim samym stanie, w jakim były przysłane.

The pride zapewnia zwrot środków za wysyłkę zwracanego lub reklamowanego towaru. W obu przypadkach klient opłaca nadanie zwrotne, a po odbiorze paczki i sprawdzeniu przez nas jej zawartości, nawiązujemy kontakt mailowy w celu ustalenia wszystkich szczegółów dotyczących zwrotu kosztu nadania.

W zakładce reklamacje możesz skontaktować się z nami w celu zwrotu towaru. Jeśli chcesz dogadać szczegóły wymiany, przejdź do sekcji kontakt i opisz problem.

podpis the pride