the pride, czyli kto?

Dokładamy wszelkich starań, aby wyjść poza klasyczny schemat zamkniętej marki, nieposiadającej duszy. Zależy nam na tym, by the pride nie kojarzyło się właśnie z tego typu firmą. To dlatego, bo the pride to przede wszystkim ludzie. To Wy oraz my. Ten pierwiastek ludzki to coś, co jest dla nas najistotniejsze. Chcemy, żebyście wiedzieli, że możecie liczyć na pomoc w każdej sprawie, nie tylko tych związanych ze sklepem.

Możecie się z nami kontaktować w każdej chwili i w każdej sprawie za pomocą sekcji kontakt. Społeczność ludzi queer i ich sojuszników nie jest niestety w naszym kraju zbyt duża. Dlatego musimy wspierać się nawzajem i wspólnie sobie pomagać. Jeszcze skruszymy ten mur nienawiści!

załoga the pride

Julia

Cześć! W the pride kontroluję treści na stronie i social mediach. Odpowiadam także za Wasze zamówienia i kolorowe paczki, które otrzymujecie. Jako fanka Instagrama chętnie umieszczam tam treści związane z the pride.

Uwielbiam muzykę elektroniczną, poezję i wysokie temperatury. Do wszystkiego najbardziej motywuje mnie energia ludzi na marszach równości i queerowych imprezach. Ten vibe totalnie napędza mnie do działania! 

Kamil

Serwus! W the pride jestem trochę jak człowiek orkiestra. Czuwam nad marketingiem i jakością ubrań, a do tego wyznaczam kierunek działań. Dbam również o estetykę treści i strony internetowej. Dodaję posty na Facebooka i piszę różne teksty na bloga. Pomysł z the pride nie mógłby się ziścić, gdyby nie ziarno otwartości, które zasiali we mnie moi queerowi przyjaciele dawno temu, za co jestem im niezwykle wdzięczny. Razem z resztą ekipy the pride chodziłem do najbardziej tęczowego liceum na całym Podkarpaciu. Można powiedzieć, że broni się ono przed homofobią regionu niczym dzielni Galowie w Asteriksie i Obeliksie.

Prywatnie miłośnik Grechuty oraz Fineasza i Ferba. Wielbiciel malarstwa i kolorów, fan dźwięków harmonijnych mniej lub bardziej (niezdrowa pasja do wystukiwana rytmów i wkurzania tym reszty ekipy podczas spotkań!). Także fan gier, mody, podróży i sportu. Poza działalnością w pride, prowadzę gry quizowe w różnych lokalach. Jeśli jesteś więc z Wrocławia, to zapraszam Cię na wspólną grę!

Ania

Cześć! W the pride wykorzystuję moją ekstrawertyczną naturę i zajmuję się kontaktem z ludźmi: klinetami, partnerami i każdym, kto chciałby z nami porozmawiać. Pilnuję również budżetu i Kamila, żeby nie przesadzał z wykwintnymi opisami. Jestem z the pride od początku, od zawsze wiedziałam, że nasza misja jest mi bliska. Wierzę w wolną miłość i w płynność orientacji seksualnej. 

Jestem warszawską częścią the pride, tu studiuję. Uważam się za specjalistkę w dziedzinie feminizmu i manosfery. W wolnym czasie gram w pokera i, ku niezadowoleniu moich sąsiadów, na ukulele. 

Zmodyfikowałam swoje dziecięce marzenia o zmianie świata, ale nadal wierzę, że wspólnie możemy zmienić Polskę. Na lepsze. 

Wy

Nie byłoby nas, gdyby nie Wy. Chcemy każdej osobie powiedzieć jedno: jesteśmy z Ciebie dumni! Bez względu na to, czy jesteś sojusznikiem społeczności LGBTQ+, a może stanowisz jej trzon, musisz mierzyć się w życiu codziennym z wieloma trudnymi momentami. Każda queerowa jednostka to dla nas ogromna porcja inspiracji i cenna lekcja wytrwałości. Dziękujemy.