Jako the pride współpracujemy z przedsiębiorstwami, które ułatwiają realizację zamówień w naszych sklepie. Poznaj dokładnie listę firm, z którymi ściśle współpracujemy.

Operator płatności online

logo hotpay

Za organizację e-płatności w sklepie the pride odpowiada Polska firma HotPay. Działa ona w pełni legalnie, czego dowodem jest posiadana licencja przyznawana przez Komisję Nadzoru Finansowego. HotPay to nowoczesny operator płatności online. Gwarantuje on nie tylko bezpieczeństwo danych i szybkość transakcji, ale także… wspiera zwierzaki! Część z każdego zamówienia przeznaczana jest na rozwój fundacji Zoodoptuj! Dlatego robiąc zakupy w naszym sklepie, możesz mieć pewność, że część kwoty przeznaczona zostanie na pomoc potrzebującym zwierzętom.

Partnerzy logistyczni

InPost logo

W sklepie lgbt the pride możesz otrzymać zamówienie za pośrednictwem paczkomatu. Podczas finalizowania zamówienia możesz wybrać za pomocą mapki punkt, do którego twoja paczka ma trafić. Celowo wybraliśmy tę firmę, bo z naszego doświadczenia wiemy, że paczki trafiają do klientów nie tylko ekspresowo, ale i w dobrym stanie. Paczka czekać będzie tam na Ciebie dwa dni. Możesz odebrać ją bez problemu 24/7. To jedna z najpopularniejszych opcji dostawy w Polsce!